Władysław Skoczylas (1883 Wieliczka – 1934 Warszawa), Uliczka

cena wywoławcza
~1 764 EUR
~3 058 - 4 235 EUR

akwarela, papier, 49,5 × 35,5 cm
sygn. l. d.: W. Skoczylas