akwaforta, papier, sucha igła, 15 × 10 cm (odcisk płyty),
17 × 11,5 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Marcoussis
Grafika do zbioru poezji Guillaume'a Apollinaire'a „Alkohole” wydanej w 1934 r.