Rafał Malczewski (1892 Kraków - 1965 Montreal), Żaglówka przy brzegu wyspy Rab

cena wywoławcza
~2 000 EUR
~2 823 - 3 529 EUR

akwarela, papier, 34 x 48 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Rafał Malczewski. Rab.