akwarela, papier, 32,5 × 48 cm w świetle oprawy
sygn., dat. i opisana l. d.: Juliusz Holzmüller / 1908 / Wiedeń
na odwrocie oprawy nalepka Specjalnego składu ram, obrazów i luster z ul. Pańskiej 21 we Lwowie.