akwarela, papier, 27,5 × 37,5 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: MJabłoński
na odwrocie nalepka z Towarzystwa przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1934 r. z opisem pracy