Roman Kochanowski (1857 Kraków - 1945 Freising w Bawarii), Nokturn

cena wywoławcza
~1 030 EUR

pozycja wycofana

olej, płótno naklejone na tekturę, 28,5 x 19,5 cm
sygn. p. d.: R. Kochanowski