Kazimierz Śramkiewicz (1914 Poniec - 1998 Gdańsk), Martwa natura, l. 50.

cena wywoławcza
~1 990 EUR

olej, płótno, 65 x 82 cm
sygn. l. d.: K. Śramkiewicz