Henryk Jackowski-Nostitz (1885-1948 Poznań), Pejzaż III z Riec-sur-Belon

cena wywoławcza
~1 170 EUR

olej, płótno, 61 x 79 cm
sygn. l. d.: H. Jackowski
na odwrocie nalepka z Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych z opisem obrazu oraz nalepka odręczna z tytułem