Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warszawy), Nokturn

cena wywoławcza
~1 522 EUR
~1 522 EUR

olej, płótno, 90 x 60 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI