Konrad Ludwik Lessing (1852 Düsseldorf - 1916 Berlin), Zachód słońca nad doliną

cena wywoławcza
~2 107 EUR

olej, płótno dublowane, 52,5 x 86 cm
sygn. p. d.: C. Lessing Berlin