Marian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot), Widok na Gdańsk

cena wywoławcza
~1 124 EUR
~1 124 EUR

akwarela, papier, 25,5 x 36,5 cm
sygn. p. d.: Mokwa