Ignacy Klukowski (1908 Łotowianki-1978 Gdańsk), Rybaczka, 1967 r.

cena wywoławcza
~585 EUR
~1 030 EUR

olej, płótno, 74,5 × 52 cm
sygn. i dat. l. d.: I Klukowski 1967
na odwrocie nalepka z opisem obrazu
Pochodzenie: Kolekcja rodziny artysty.